تائید
فروش مسکونیآپارتمان111متر2خوابه بازسازی شده

111متر2خوابه بازسازی شده

1 هفته پیش در کوی مهر

متراژ
111
ساخت
1396
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏121,621,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
◀️◀️املاک الفا
✴سلام شیرازی هستم کارشناس تخصصی فروش ملک در منطقه مهرشهر
❌❌ فروش تنها با قیمت منطقی و متعارف انجام می شود.❌❌
⚠️ما متعهد به ارائه ارزش واقعی هستیم و از فروش با نرخ های غیرمنصفانه معذوریم.
✅هدف ما رضایت خریداران و حفظ استانداردهای بازار است. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚜️111متر
⚜️2خوابه نورگیر
⚜️سالن غرق در نور
⚜️بدون مشرف
⚜️واحد جنوبی و رو به افتاب
⚜️پلان مهندسی شده و بدون پرتی
⚜️بالکن قابل چیدمان

⭐️⭐️⭐️⭐️واحد بازسازی شده تحویل داده میشود⭐️⭐️⭐️⭐️
⚠️دسترسی 1دقیقه ایی به بلوار اصلی ،مراکزخرید،مراکز درمانی ،مسیر های تاکسی خور

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید همین حالا تماس بگیرید