تائید
فروش مسکونیآپارتمان111متر3خواب فول/تک واحد/پرستارشمالی،بانک رهنی

111متر3خواب فول/تک واحد/پرستارشمالی،بانک رهنی

3 روز پیش در نیرو هوایی

متراژ
111
ساخت
1389
اتاق
3
قیمت کل
‏26,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏236,936,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
❇املاک ایوان ؛ انتخاب برتر ❇
❇آدرس املاک:پیروزی،میدان دوم مقداد،خ نساجی پلاک15/1❇

❗❗فروشنده صد در صدی بازار❗❗
❗❗خریدی مطمعن و بدون بهونه❗❗

⚜تک واحدی
⚜111متری3خواب رو به آفتاب و نورگیر مستقیم
⚜پلان و نقشه بدون نقص و بدون پرتی
⚜واحد روبه حیاط مشجر و فضای سبز بدون مشرف
⚜سالن پرده خور و دارای پنجره قدی و سرتاسری
⚜3خواب بزرگ
⚜فول بازسازی شده
⚜کولر آبی
⚜شوفاژ و پکیج
⚜فول امکانات
⚜پارکینگ سندی (با احترام قیمت طبق عرف منطقه)
⚜انباری سندی 
⚜آسانسور
⚜آپارتمان آرام و دارای همسایگان فرهیخته با وجه اجتماعی خاص

❇قابلیت رهن کامل تا مبلغ 3/000/000/000 تومان به عهده املاک
❇قابلیت اخذ رهن تا سقف 1/500/000/000 تومان به کمک املاک

❗بهترین و کامل ترین فایلینگ منطقه با عالی ترین آفرهای قیمتی را از ما بخواهید

⚜مشاور و امین شما
باربد