تائید
فروش مسکونیآپارتمان112 متر بسیار شیک در تهرانپارس غربی

112 متر بسیار شیک در تهرانپارس غربی

11 ماه پیش در تهرانپارس غربی

متراژ
112
ساخت
1397
قیمت کل
13٬440٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬000٬000 تومان
طبقه
5
به قیمت رسیده در منطقه