تائید
فروش مسکونیآپارتمان112 متر طبقه 19 برج های خرازی ویو باز

112 متر طبقه 19 برج های خرازی ویو باز

1 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
112
ساخت
1401
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,464,000 تومان
طبقه
19
وضعیت واحد
بازسازی نشده
خانم جعفری کارشناس مقیم پروژه

112 متر
طبقه 19

✔خوش نقشه بدون پرتی

✔لابی مجلل و لابی من 24ساعته

✔سالن ورزش و سالن اجتماعات

✔دسترسی عالی به مرکز تفریحی تجاری ایرانمال
✔دسترسی عالی به اتوبانهای همت
حکیم آزادگان و تهران کرج

✔آماده دریافت فایل های شمابه صورت تلفنی هستیم✔
✔موارد مشابه موجود میباشد ✔

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
املاک ⚜ حامی ⚜ با کادری مجرب، جوان و تحصیل کرده با 2 شعبه فعال در منطقه 22:
⚜پاسخگویی 24ساعته⚜
☑مشاور تخصصی تیم فروش حامی  : خانم جعفری
☑شماره تماس : *******