ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
112 متر فول امکانات محک
112 متر فول امکانات محک
1 روز پیش در گیلاوند
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
112
ساخت
1398
قیمت کل
9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
84,821,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚜️ آپارتمان تکواحدی 112 متری در محک⚜️
✅ طبقه چهارم از 4 طبقه تکواحدی
✅ 112 متر بنای مفید با 2 خواب دلباز
✅ هر 2 خواب دارای کمد دیواری و نورگیر مستقیم
✅ کابینت های گلس و کف سرامیک
✅ سالن پرده خور
✅چشم انداز فوق العاده
⭐️ ویژگی های برجسته:
* لوکیشن مطلوب
* دسترسی آسان و سریع به مرکز شهر (فقط 2 دقیقه)
* سند تکبرگ و آماده انتقال، بدون هیچ مشکلی
فرصتی استثنایی برای سکونت یا سرمایه گذاری!
☎️ برای هماهنگی بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، لطفا تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت