تائید
فروش مسکونیآپارتمان112 متر ولیعصر جنوبی خ آذری مجتمع خوش قیمت

112 متر ولیعصر جنوبی خ آذری مجتمع خوش قیمت

19 ساعت پیش در تبریز

متراژ
112
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,580,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,464,000 تومان
طبقه
3

.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

ملک تبریز ۰۴۱۴۱۰۱ شعبه جاده باسمنج