تائید
فروش مسکونیآپارتمان112متر/اول رحمانیه/دو واحدی

112متر/اول رحمانیه/دو واحدی

3 هفته پیش در الهیه

متراژ
112
ساخت
1402
قیمت کل
‏9,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,267,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام خدمت مشتریان گرامی

♻️♻️♻️آپارتمان 112متری دو خواب اول رحمانیه♻️♻️♻️

✅موقعیت مکانی عالی در بهترین لوکیشن منطقه
✅نما سنگ حجمی شکیل
✅کابینت چوب
✅وان جکوزی در حمام نصب
✅تمام مشاعات تا سقف سنگ
✅لوستر و دیوارکوب
✅دیوارها نقاشی و گچبری مدرن
✅هر دو خواب و پذیرایی تمام نور و پنجره قدی
✅واحد تمام افتابگیر
✅سند اماده
تمام نصبیجات کامل و فول
♻️مناسب سخت پسندان♻️
.
☎️ برای توضیحات بیشتر لطفاً تماس بگیرید.
املاک سورن