تائید
فروش مسکونیآپارتمان112متر/فروش فوری/پیروزی

112متر/فروش فوری/پیروزی

19 ساعت پیش در زاهدان

متراژ
112
ساخت
1405
قیمت کل
‏6,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,017,000 تومان
طبقه
5
هوالرزاق
کارگزاری املاک ونوس
تحقق رویای ملکی با سالها تجربه و اعتبار
______________________________
⚜️تاپ لوکیشن،متریال مرغوب،به قیمت رسیده⚜️

✔️ملک سه بر
✔️112متر،غرق در نور و آفتاب

حدفاصل معلم یک و سه