تائید
فروش مسکونیآپارتمان112متر کلید نخورده/ به قیمت ترین واحد

112متر کلید نخورده/ به قیمت ترین واحد

10 ساعت پیش در یوسف‌آباد

متراژ
112
ساخت
1404
قیمت کل
‏39,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏356,696,000 تومان
طبقه
5
فایل کاملا شخصی

فرصتی برای سرمایه گذاران هوشمند در قلب یوسف آباد

مشخصات واحد:

112متر 2خواب با یک مستر

املاک بزرگ آلما