تائید
فروش مسکونیآپارتمان113 متر دو خواب فول بازسازی مهرشهر زنبق

113 متر دو خواب فول بازسازی مهرشهر زنبق

4 روز پیش در کوی زنبق

متراژ
113
ساخت
1395
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,920,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨️ 113 متر 2خواب تخلیه فول بازسازی ✨️

⚪️ نقاشی شده ...
⚪️ کلا 8 واحد ( 4 طبقه تو هر طبقه 2 واحد )

☀️ دسترسی عالی به مراکز خرید ☀️
☀️ دسترسی نزدیک به وسایل نقلیه عمومی ☀️

✨️ قابلیت رهن کامل به مبلغ 1،400،000،000 ✨️

واحد واقع در مهرشهر کوی زنبق میباشد

‼️ کلیه قیمت ها اعلامی فروشنده میباشد ‼️
و البته تخفیف دارد

☀️ شهبازی هستم املاک آپادانا ☀️
آدرس دفتر : مهرشهر کوی زنبق خیابان زنبق غربی تقاطع شقایق