تائید
فروش مسکونیآپارتمان113 متر پارکینگ اختصاصی سند نزدیک بر اصلی

113 متر پارکینگ اختصاصی سند نزدیک بر اصلی

12 ساعت پیش در معلم

متراژ
113
ساخت
1398
قیمت کل
‏8,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,557,000 تومان
طبقه
4
آپارتمان 113 متری در موقعیت مکانی عالی در معلم ، سرگل

همسایگان محترم در محیطی دنج

املاک هستم ، همکاران محترم لطفا تماس نگیرند