تائید
فروش مسکونیآپارتمان113 متری خوش نقشه تک واحدی

113 متری خوش نقشه تک واحدی

3 روز پیش در مصباح

متراژ
113
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,554,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
واحد 113 متری

قابلیت رهن