تائید
فروش مسکونیآپارتمان113متر/دو خواب/تاپ لوکیشن/بنفشه های پایین

113متر/دو خواب/تاپ لوکیشن/بنفشه های پایین

1 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
113
ساخت
1397
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏256,637,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام خدا

✨شما لایق بهترینها هستید✨

❇️113متر دو خواب

❇️دیزاین شده

❇️غرق در نور

❇️بهترین کوچه شهرک گذر پهن

❇️کوچه دنج و آرام

❇️همسایگان گلچین شده

❇️مشاعات درجه یک

❇️قابلیت رهن به مبلغ 2/800

❇️فروشنده به شدت واقعی

موارد مشابه در یاس بنفشه سروستان و قائم موجود می باشد

✨املاک حبیب پور (گلستان غرب)✨

با بیش از 35 سال سابقه در امور خرید فروش رهن اجاره و مشارکت در ساخت با رزومه بسیار درخشان✔️

⚛️ با احترام مشاور شما حسینی ⚛️