تائید
فروش مسکونیآپارتمان113متر دو خوابه/ کلید اول/ سند تک برگ/ واحد جلو

113متر دو خوابه/ کلید اول/ سند تک برگ/ واحد جلو

1 هفته پیش در باغ کرباسی

متراژ
113
ساخت
1403
قیمت کل
‏10,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,690,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ خرید خونه خرید آینده
٫ علیـزاده هستم مشاور خرید شما در منطقه آل یاسین ٫

♦️112 متر با 2 خواب کاربردی
♦️شخصی ساز
♦️موقعیت مکانی درجه یک قابلیت رشد بالا
♦️سند ششدانگ تک برگ
♦️سالن پوشیده شده از نور طبیعی
♦️نقشه هوشمندانه مهندسی ساز
♦️امکان رهن تا سقف 1 میلیارد
♦️دسترسی ثانیه ای به تمام مراکز و…
♦️ساختمان در معبر 20 متری
♦️گزینه مناسب برای سرمایه گذاری

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
املاک مشایخ | تجربه ای متفاوت در معاملات ملکی

شعبه 1: بلوار 15خرداد٫ آستانه کوچه نهم
شعبه 2: بلوار حکیم٫ آل یاسین 14 حدفاصل کوچه 6 و 8