تائید
فروش مسکونیآپارتمان113متر/دوخوابه/روبنما

113متر/دوخوابه/روبنما

1 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
113
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,340,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,053,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا
♦️ باتیم حرفه ای املاک کاخ 2♦️
♦️فایلی بدون مشابه درالهیه شهرقدس ♦️
✅️113متر
آقای معصومی