تائید
فروش مسکونیآپارتمان113متر واحد شیک /نوبهار فروش فوری

113متر واحد شیک /نوبهار فروش فوری

2 هفته پیش در دزفول

متراژ
113
ساخت
1401
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,831,000 تومان
طبقه
5

✅خوش نقشه/واحدجلو

◾متراژ واحد: 113
◽تعداد خواب :3خواب_مستردار
◾سال ساخت :1401
◽طبقه : 5 از 6
◾محیطی آرام
◽پارکینگ : دارد

✅فروشنده قطعی/تخفیف فقط در جلسه

⭕ بزرگترین فایل املاک منطقه ⭕
⭕با کادری متخصص و متعهد در تمام امور ملکی ⭕

️مشاور تخصصی منطقه : بارانی