تائید
فروش مسکونیآپارتمان113متری شمالی پیام

113متری شمالی پیام

2 روز پیش در حکیمیه

متراژ
113
ساخت
1395
قیمت کل
‏22,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
با درود وتجدید احترام

فروش فوری یک واحد آپارتمان

113متر شمالی
طبقه 3از6
جمعا 12واحد

دوست وامین شما کامران کاظمی