تائید
فروش مسکونیآپارتمان114 متر شهرک خرازی/ردیف اول/جنوبی

114 متر شهرک خرازی/ردیف اول/جنوبی

1 هفته پیش در شهرک خرازی

متراژ
114
ساخت
1402
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏127,192,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
29
املاک شهر
شهرک بزرگ خرازی
ردیف اول جنوبی (روبه آفتاب)
طبقه 5جنوبی
114
2 خواب
جنوبی
کابینت Higlass
سرمایش
گرمایش شوفاژ
لابی شیک و مجلل
پارکینگ
انباری
تخلیه برج 6
دارای مستاجر به مبلغ 800 میلیون پیش با اجاره

فروشنده واقعی

بازدید= قرارداد

⭐️موارد مشابه متناسب با بودجه شما موجود میباشد⭐️

✨سالن بزرگ و مناسب هر نوع چیدمان
✨لابی شیک و مجلل
✨لابی من 24 ساعته
✨نوساز و کلید نخورده 1402
✨4لاین آسانسور
✨گرمایش مرکزی
✨سرمایش VRF
✨سیستم اعلام و اطفا حریق
✨شوتینگ زباله
✨مقاوم در برابر زلزله
✨سیستم مانیتورینگ
✨سالن ورزشی و اجتماعات
✨در نزدیکی مراکز خرید و تفریحی دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی، ایران مال،شهر بازی هزار و یک شهر و
✨فاصله تا مترو 5 دقیقه
✨قیمت کارشناسی شده
✨و……

آدرس دفتر: شهرک خرازی ،مجتمع تجاری S6، املاک شهر

جهت بازدید و اطلاع از فایل های بیشتر تماس حاصل فرمایید

کارشناس فروش
میثم سلیمانی