تائید
فروش مسکونیآپارتمان114 متری/ سند دار/ شهرک سید احمد خمینی

114 متری/ سند دار/ شهرک سید احمد خمینی

1 هفته پیش در شهرک احمد خمینی

متراژ
114
ساخت
1402
قیمت کل
‏5,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,877,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
درود فراوان به همراهان املاک کریم
✔️4طبقه/ 12 واحد/ طبقه/ 2
✔️94متر مفید
✔️سند تک برگ
✔️کف سالن/ سرامیک/سقف کناف
✔️2خواب/ کمد دیواری / بالکن
✔️کابینت/MDF/ گاز و هود
✔️ پارکینگ/ اختصاصی/ انباری
✔️گرمایش/ پکیج/ سرمایش/ اسپیلت
✔️سرویس بهداشتی و حمام مجزا
⛔️رهن تا 800 تومان/ ک به عهده املاک میباشد
✔️ساختمانی با همسایگانی/ فرهیخته/
✔️دسترسی آسان به تمام امکانات رفاهی و خدماتی/
✔️برای بازدیداز ملک تماس بگیرید
✔️کارشناس فروش/ سعید محمدی