تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متر 2خواب دریاچه چیتگر

114متر 2خواب دریاچه چیتگر

1 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
114
ساخت
1398
قیمت کل
‏18,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏164,035,000 تومان
طبقه
10
وضعیت واحد
بازسازی نشده
114متر
2خواب

خوش نقشه
سالن پرده خور
ویوو ابدی
نورگیر عالی

امکانات
لابی مجلل
لابی من 24ساعته

ایرانمال

بهترین فرصت برای سرمایه 70متر

بازدید تماس