تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متر ازگل/ پلان تفکیکی بدون پرتی/غرق در نور

114متر ازگل/ پلان تفکیکی بدون پرتی/غرق در نور

2 هفته پیش در ازگل

متراژ
114
ساخت
1392
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏236,842,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سرمایش
داکت اسپلیت
تعداد کل طبقات
4
✨سلام و احترام✨

»»تجربه آرامش در واحدی بدون دیوار مشترک««

♦️114 متر بدون پرتی
♦️2 خواب بزرگ
♦️4طبقه تک واحدی/طبقه 4
♦️بالکن با حفاظ شیشه ای و نمای باز
♦️داکت اسپیلیت
♦️پارکینگ باکس/ آسانسور/انباری

(واحد آماده بازدید و قرارداد می باشد)
جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید