تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متر نوساز سعدی 2خواب

114متر نوساز سعدی 2خواب

4 روز پیش در قزوین

متراژ
114
ساخت
1405
قیمت کل
‏8,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚜️اینجا رویاها به خانه میرسند
املاک عصر نوین
…………………………………………………….
〽️فایل:
فروش
سعدی-شمالی
◾️جنوبی
◼️114متری
◾️سال ساخت 1405
◼️2خواب
◾️طبقه اول
◾️14 واحدی
◾️پارکینگ مسقف
◾️آسانسور دارد
⚜️امکانات
〽️کف سرامیک
〽️کولرآبی
⭕️تحویل برج 6 -

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

⭐️⭐️⭐️افتخار ما معرفی بهترین هاست⭐️⭐️⭐️
⭐️⭐️مابرای زمان شما احترام قائلیم..⭐️⭐️
⭐️بایک تماس به جستجویتان خاتمه دهید⭐️

⚜️جهت هماهنگی این واحد و واحدهای مشابه تماس بگیرید
مشاور تخصصی منطقه امیر پویان