تائید
فروش مسکونیآپارتمان114متری/برج ریتون/دوبر/فول تجهیز/خوش نقشه

114متری/برج ریتون/دوبر/فول تجهیز/خوش نقشه

2 روز پیش در همدان

متراژ
114
ساخت
1400
قیمت کل
‏18,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,526,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دپارتمان تخصصی املاک پلاک هفت استادان✅
⭐️ارادتمند شما غیاثی

✅ کد: 2000

✅تاپ لوکیشن

✅2خواب

✅اسانسور

✅سال ساخت 1400

✅ قیمت : متری 160000000

⭐️ برای رزرو وقت بازدید فقط کافیست با ما تماس بگیرید⭐️

✅ انجام تمام امور ملکی شما در منطقه یک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس دپارتمان املاک پلاک ۷