تائید

114متری ویلایی

11 ساعت پیش در خلجا

متراژ
200
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
114 متر مربع
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,035,000 تومان
«ملک ویلایی 114متر»
▪️200متر زیربنا در دو واحد
▪️نوگیری جنوبی
▪️ارتفاع 3 الی 4 طبقه ارتفاع

______________________________________________________
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید و یا حضوری به دفتر مراجعه کنید.
❌از دادن آدرس تلفنی معذوریم❌

فایل خرید،فروش/رهن،اجاره/مشارکت/تهاتر

مشاور:رئیسی

⚜️مشاور امور ملکی شما آژانس املاک آرتمیس⚜️
آدرس:خیابان شیخ بهایی،نبش کوچه16