تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر * 3 خواب * سالن پرده خور * خاص و تک

115 متر * 3 خواب * سالن پرده خور * خاص و تک

2 روز پیش در استاد معین

متراژ
115
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏25,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏220,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
✨ 115 متر 3 خواب لوکس | نوساز کلید نخورده |✨

واحدی بی نقص با طراحی چشم نواز و متریال درجه یک.

سالن پرده خور رو به آفتاب، غرق در نور. ☀️

نقشه عالی، فول امکانات، سازنده معتبر.

مالک فروشنده قطعی.

تجربه زندگی لوکس در انتظار شماست.

اطلاعات جذاب و شنیدنی بیشتر در تماس

کارشناس فروش : خادمی

املاک ویرا : دکتر هوشیار نبش گرانمایه پلاک 1