تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر / 6 واحدی خلوت / گلستان 7

115 متر / 6 واحدی خلوت / گلستان 7

4 روز پیش در خرمدشت

متراژ
115
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏2,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,217,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
♦⭐ مشاورین املاک خلیج فارس ⭐♦
          شعبه    خرمدشت    کرج

_ _ _ _ ♦ مشخصات ملک ♦ _ _ _ _

⭐ متراژ واحد / 115 متر
⭐ نوع دیوار /  گچ و نقاشی
♦ امتیازات /  آب مشترک ، برق و گاز اختصاصی
⭐ سایر امکانات /  گرمایشی بخاری و لوله کشی پکیج / سرمایشی لوله کشی کولر آبی با کانال کشی در خواب ها و سالن / پارکینگ کاملا تامین در حد اختصاصی/ انباری / کمد دیواری

//////♦ املاک خلیج فارس♦ \\\\\

آدرس دفتر :
کرج خرمدشت خیابان میثم 3 نبش خیابان نیلوفر شش

مدیریت : گودرزی