تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر ارامنه/2 خواب/نوساز /فول امکانات

115 متر ارامنه/2 خواب/نوساز /فول امکانات

22 ساعت پیش در ارامنه

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏20,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✳️کارشناس شما عزیزان :سینا تنها

✳️واحد 115 متر و 125(3 خواب) موجود میباشد

✳️تحویل تا 2 ماه دیگه
✳️115 متر ، 2 خواب بزرگ
✳️کابینت هایگلس درجه یک
✳️نور گیر عالی
✳️سالن بدون پرتی قابل چیدمان هر نوع سلیقه

✳️پارکینگ سندی غییر مزاحم
✳️انباری سندی
✳️بالکن بزرگ قابل چیدمان

✳️قابلیت رهن تا 1 میلیارد و 700
✳️دسترسی آسان به مراکز خرید

✳️مالک فروشنده واقعی
✳️تخفیف برای مشتری واقعی

✳️حتما موارد دیگری مناسب با بودجه و سلیقه شما عزیزان در فایلینگ مشاورین ما موجود میباشد

✳️کارشناس شما عزیزان در امر خرید و فروش ملک در
منطقه 7 : سینا تنها

آدرس دفتر املاک : خیابان اجاره دار ، نبش کوچه آذرنیوند
املاک بزرگ امیر