تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر/ بر بلوار ارم

115 متر/ بر بلوار ارم

2 روز پیش در مهرشهر - فاز ۲

متراژ
115
ساخت
1387
قیمت کل
‏8,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,391,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
//////////املاک بزرگ رمضانی/////////
✅واحد 115 متری
✅ رو به نما
✅ پلان بدون پرتی
✅ پذیرایی فوق العاده نورگیر
✅ پذیرایی مربع و قابل چیدمان
✅ فول امکانات (پارکینگ-آسانسور-انباری)
✅ آشپزخانه فول کابینت و دارای مطبخ مجزا
✅ 2 خواب با ابعاد استاندارد
✅ کمد دیواری سرتاسری
✅ بالکن کاربردی
✅ مشاعات نسبت به سال ساخت بازسازی شده
✅ نگهبانی 24 ساعته - دوربین مدار بسته
✅ دسترسی آسان به شریان اصلی

درصورت شرایط پرداخت خوب قیمت قابل مذاکره میباشد.

//مشاور امور ملکی بشیری//
همکاران عزیز تماس نگیرند