ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
115 متر تک واحدی2کله نور کمیاب ترین تیپ اپارتمان
115 متر تک واحدی2کله نور کمیاب ترین تیپ اپارتمان
16 ساعت پیش در سازمان برنامه جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
115
ساخت
1405
قیمت کل
38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
330,434,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✅ 115 متر تک واحدی 2 کله نور نوساز کلید نخورده
✅ 2 تا بالکن یکی در اتاق یکی در آشپزخانه
✅ یک خواب کینگ مستر
✅ فوق العاده شیک و لوکس
✅ تماماً پرده خور
✅ قابلیت پارک 2 خودرو
✅ برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
✅ مشاور شما درویش
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت