تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر/ تکواحد/ فول/ پیروزی اوایل شاه آبادی

115 متر/ تکواحد/ فول/ پیروزی اوایل شاه آبادی

15 ساعت پیش در نیرو هوایی

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏21,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏189,565,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
سلام و درود

فروشنده واقعی فوری

آپارتمان 115 متر تکواحدی
سند تک برگ آماده انتقال
خوش نقشه با نورگیر عالی
دو خواب تخت خور با کمد
پارکینگ اصلی
انباری سندی
بالکن کاربردی
قابلیت رهن 2/300/000/000 م
5 دقیقه تا مترو پیروزی

لواسانی املاک مهرگان