تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر زمین 240 متر بنا دوبلکس/تاپ لوکیشن

115 متر زمین 240 متر بنا دوبلکس/تاپ لوکیشن

2 روز پیش در محمودیه

متراژ
120
ساخت
1398
اتاق
4
قیمت کل
‏90,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏750,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
115 متر زمین
2تا بنا 120 متر دوبلکس
تاپ لوکیشن
1لاین آسانسور 7 نفره
نورگیر عالی
آشپزخانه دلباز
ویو ابدی مشجر
متریال برند
4پارکینگ

فایل کاملا شخصی!!!!

مشاور شما
بابک خرمی