تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متر/کلید نخورده/تاپ لوکیشن جنت آباد شمالی

115 متر/کلید نخورده/تاپ لوکیشن جنت آباد شمالی

1 هفته پیش در جنت‌آباد شمالی

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏243,478,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
در جهانم همه چیز نیکوست....

115 متر کلید نخورده
تاپ لوکیشن جنت شمال
فول
متریال عالی
سازنده به نام منطقه
تحویل 2 ماهه
3.500 زمان تحویل
5 درصد سند
با 23 تومن صاحب آپارتمان کلید نخورده اکازیون شوید...

100 متر وسک شهران 12 ساله فول 25 میلیارد
65 متر 20 ساله فول بازسازی کلید نخورده 2 خواب جنت مرکز 15 م
59 متر 1 خواب جنوبی 24 ساله سنگ جنت شمال پارکینگ انباری 14 م
90 متر کلید نخورده جنت شمال 24.600 م
66 متر بدون پارکینگ 20 متر پاسیو جنت شمال همکف 20 ساله 12.3

هماهنگی = امیر