تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متری 2خواب/ شاهکار/یک تومان وام / زمین شناسی

115 متری 2خواب/ شاهکار/یک تومان وام / زمین شناسی

1 هفته پیش در محله انجیر (کلبه)

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏113,043,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨️بنام خدا
✨️✨️با سلام و درود
✨️✨️✨️کد اگهی : 530

✅️فروش یک دستگاه اپارتمان 115 متری لاکچری
✅️یکی از کم نظیرترین سازه های منطقه
✅️سند تکبرگ ملک
✅️در بهترین لوکیشن بلوار نصر ( زمین شناسب )
✅️تجهیز و تکمیل با بهترین ودبروزترین متریال
✅️کناف و نورپردازی ، لاین نوری ، تی وی وال
✅️بسیار خوش نقشه بدون کوچکترین قناص و پرتی
✅️شخصی ساز ، خلوت ، 7 واحدی
✅️دارای یک میلیارد تسهیلات بانکی که از کل مبلغ کسر میگردد
✅️واحد به مدت یکسال در رهن و اجاره می باشد که از کل مبلغ کسر میگردد
✅️فرصت محدود و به دلیل نوسانات بازار قیمت بمدت 4 روز اعتبار دارد

ادرس دقیق و بازدید فقط حضوری نه تلفنی

✅️فروش فوری ملک خود را به مشاور ، امین خودتان املاک ((( محمد. ))) بسپارید

✅️ادرس املاک محمد : بلوار نصر ، کوچه 21 دلجو. یا کوچه 5 سرداران