تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متری بر اصلی پارتیان

115 متری بر اصلی پارتیان

21 ساعت پیش در گرگان

متراژ
115
ساخت
1402
قیمت کل
‏10,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,130,000 تومان
طبقه
5
فروش اپارتمان
منطقه پارتیان

متراژ 115 متر
تعداد واحد 12
طبقه 5 بدون مشرف
دو خواب عالی با نور مستقیم
دو عدد کمد دیواری درب کشویی جادار
پارکینگ اختصاصی و اسانسور
آشپزخانه بزرگ با کابینت mdf بسیار زیاد
حال و پذیرایی عالی بدون مشرف شمالی
نقاشی و کاغذ دیواری با نور پردازی مخفی
در کل واحد عالی و بدون پرتی مناسب سخت پسندها

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
املاک وصال نبش صیاد 30
اسکندری