تائید
فروش مسکونیآپارتمان115 متری کلید نخورده با چشم انداز وویو ابدی

115 متری کلید نخورده با چشم انداز وویو ابدی

3 روز پیش در مهرشهر - فاز ۴

متراژ
115
ساخت
1405
قیمت کل
‏13,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏119,130,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♻️♻️♻️ املاک عدل ♻️♻️♻️
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
✔️ 115 متری
✔️ 5 طبق 3 واحدی
✔️ طبقه 3
✔️ 2 خوابه
✔️ سالن بزرگ و دلباز
✔️ پنچرهای پرده خور
✔️ کف سرامیک درجه یک
✔️ سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی
✔️ دسترسی عالی به مراکز خرید
✔️ دسترسی عالی به خدمات شهری
✔️ ویو ابدی با چشم انداز بی نظیر
《 قابل توجه که واحدهای 125 متری و 135 متری در این مجتمع موجود است 》
♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️
♻️♻️♻️ مشاور شما ♻️♻️♻️
⚜️⚜️⚜️ کامران طرفی ⚜️⚜️⚜️