تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر+100مترقدرالسهم درحد نوساز در سعادت اباد

115متر+100مترقدرالسهم درحد نوساز در سعادت اباد

1 روز پیش در پرواز

متراژ
115
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏304,347,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
2
#همکار تماس نگیرد#
115 متر 3 خواب، فول بازسازی شده
###سند تک برگ بدون ریشه
نما، مشاعات، داخل واحد بازسازی شده در حد نوساز
نما تراورتن ترکیبی
100 متر قدرالسهم از زمین 200 متری
3پارکینگ: 1 پارکینگ سندی +2مزاحم
شرایط پرداخت فوق العاده:
50 درصد روی مبایعه نامه، مابقی 2 ماهه
این شرایط فقط برای 2 روز
"کمیسیون با احترام 1 درصد از هر طرف"
مشاور شما علیپور