تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر 3خواب شمال جردن نوساز لوکس

115متر 3خواب شمال جردن نوساز لوکس

2 روز پیش در امانیه

متراژ
115
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏51,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏443,478,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
شمال جردن
115متر 3خواب نوساز مدرن

املاک میداس

ناهید غربی پلاک 30