تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر دو خواب کلید نخورده فرمانداری

115متر دو خواب کلید نخورده فرمانداری

1 سال پیش در نهاوند

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
3٬897٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬886٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 115 متر دو خواب .... کلید نخورده

دارای ..پارکینگ انباری آسانسور و تراس

طبقه دوم ..سوم ... چهارم

کلا 5 طبقه دو واحدی

سازنده معتبر ..... محله بسیار عالی و خوب

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
جهت بازدید به املاک آسایش مراجعه نمایید
آدرس دفتر..خیابان آزادگان بعد از چهاراه کوچه گل سرخ جنب مبلمان سلیم پور

مشاورشما....امین کیانی