تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر فول کلید نخورده فوق تصور

115متر فول کلید نخورده فوق تصور

2 هفته پیش در هاشمی

متراژ
115
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,652,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
مسکن20 -انتخاب 20-معامله 20

⚡ با مبلغ 2خواب ، 3خواب بخرید⚡

مناسب مصرف کننده وسرمایه گذاری
⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡
115متر
3خوابه

☎️☎️☎️
✨ مسکن20 ✨
بهنود