تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر قولنامه کلیدنخورده (پارکینگ اختصاصی)نمارومی

115متر قولنامه کلیدنخورده (پارکینگ اختصاصی)نمارومی

2 هفته پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
115
ساخت
1403
قیمت کل
‏7,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,391,000 تومان
طبقه
4
سند
قول نامه ای
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

واحد 115 متر قولنامه ای معتبر « نوساز کلیدنخورده»
پارکینگ اختصاصی
انباری اختصاصی
آسانسور
نما رومی
شمالی رو به نما
ویو ابدی « بدون مشرف »
خام
10 واحدی
با بهترین موقعیت مکانی و دسترسی عالی
رهن تا یک میلیارد برعهده املاک
_________________________

املاک سپنتا

طاهری