تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر/نوساز * زیر قیمت * فول امکانات *دلبر و لوکس

115متر/نوساز * زیر قیمت * فول امکانات *دلبر و لوکس

20 ساعت پیش در فاز 2

متراژ
115
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,739,000 تومان
طبقه
4
⚜️ مشاور ملکی: خانم عابدینی ⚜️
⚡️دپارتمان بزرگ پلاک⚡️
____________________________________________
" مهندسی فروش تخصص ماست "
____________________________________________
✅️ 115متر دلباز و غرق نور ، سالن پرده خور ✅️
✅️ نقشه بینظیر و خوش چیدمان بدون پرتی ✅️
✅️ دو خواب ، بالکن ✅️
✅️ اسانسور ، پارکینگ سندی ✅️
✅️ دسترسی اسان به مراکز تفریحی و درمانی ✅️
____________________________________________
♾️ پلاک تا پلاک کنارتونم ♾️
⚜️ تضمین خریدی ایمن با مشاورین حرفه ای دپارتمان پلاک ⚜️
____________________________________________
⚜️ بابت سند تا سه ماه دیگه یه مبلغی نگه داشته میشود
⚜️ قابلیت رهن به عهده دپارتمان پلاک
⚜️ قوی ترین فایلینگ منطقه
☎️ ساعت پاسخگویی به تماس 24 ساعته