تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متر همکف در حد صفر قلب ابوطالب

115متر همکف در حد صفر قلب ابوطالب

1 روز پیش در مجد

متراژ
115
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,130,000 تومان
طبقه
همکف
به نام خدا

همکف در حد صفر بروز سازی شده خوش نقشه خوش نور ابوطالب کوچه 20 متری جای پارک فراوان

واحد دو خوابه بزرگ همراه کمد دیواری و حیاط اختصاصی

مشاور amel