تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متراول کیان آباد/تکواحد/شیک تمیز/فروشنده واقعی

115متراول کیان آباد/تکواحد/شیک تمیز/فروشنده واقعی

10 ساعت پیش در کیان آباد

متراژ
115
ساخت
1390
قیمت کل
‏9,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,173,000 تومان
طبقه
4
✔️ گروه مشاورین املاک باما ✔️
✔️ مشاور و کارشناس : امیر چهارلنگ ✔️
《 کد دفتر املاک : 649 》

⭕️ بهترین فرصت خرید از فروشنده واقعی ⭕️
........ به شرط پرداخت نقد تماس بگیرید ......

لوکیشن معتبر و درجه یک ❇️
دسترسی های متنوع و لحظه ای ❇️
خیابان عریض با گذری راحت و دور از ترافیک ❇️

⭕️ تکواحد و بسیار مجتمعی آرام ⭕️
♦️نقشه متمایزبا قابلیت چیدمان متنوع♦️
⭕️ پذیرایی دلباز و هال خصوصی مجزا ⭕️

✅️ پارکینگ سندی تک فرمان ✅️

قابلیت گرفتن وام تا سقف 1میلیارد 80 ظرف 20روز✔️
مبلغ رهن مستاجر از قیمت کل کسر میشود✔️

همین امروز خرید کنید ، فردا گرون تر میشه ....

__________________________________
مشاور شما در امور ملکی : امیر چهارلنگ
اصلی کیان آباد | | املاک باما