تائید
فروش مسکونیآپارتمان115متری/شخصی ساز/تاپ لوکیشن قدوسی غربی

115متری/شخصی ساز/تاپ لوکیشن قدوسی غربی

1 روز پیش در قدوسی غربی

متراژ
115
ساخت
1400
قیمت کل
‏18,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,869,000 تومان
طبقه
همکف
هوالرزاق...
این فرصت ایده ال رو ازدست ندهید
زیر قیمت منطقه...
115متر سالن بزرگ قابل چیدمان
اشپزخانه سی
کابینت های گلاس
دسترسی اسان ب تمام مراکز رفاهی
تاپ لوکیشن قدوسی غربی(محلاتی)
جهت کسب اطلاعات بیشتربامن درتماس باشید
مشاوره تخصصی منطقه (موسوی)