تائید
فروش مسکونیآپارتمان116 متر 3 خواب تک واحدی نوساز باکس پونک

116 متر 3 خواب تک واحدی نوساز باکس پونک

8 ساعت پیش در پونک

متراژ
116
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏275,862,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭕️116 متر 3 خوابه نوساز فول امکانات باکس پونک

✅️تک واحدی جنوبی دوکله نور دسترسی عالی

✅️فرعی دنج

✅️3 خواب کار بردی

✅️سالن فلت و بدون نقص

بهترین فرصت جهت خانه دار شدن شما

❌️این یک خرید نیست یه فرصت سرمایه گذاری میباشد ❌️

✅️مبلغ 8 میلیارد جهت تحویل و سند از مبلغ کل کسر گردیده است .

مزایا :

✅️ملک نوساز میباشد

✅️در تاپ لوکیشن پونک باکس پونک قرار دارد (سردار جنگل جنوبی)

✅️دسترسی عالی به مراکز خرید و خدمات رفاهی شهری

✅️قیمت ایدآل و منصفانه به نسبت املاک مشابه

✅️شرایط پرداخت مدت دار یکسال

✅️امکان رهن واحد در صورت کسری موجودی به مبلغ 4 میلیارد

✅️3 خوابه دوکله نور در این متراژ بسیار کاربردی میباشد .

‼️جهت مطلع شدن از فایلهای مشابه و جدید درپائین آگهی آیتم دنبال کردن را ثبت نمایید ❗️

مشاور شما هومن
املاک بزرگ تاج محل پونک