تائید
فروش مسکونیآپارتمان116 متر 3 خواب فول امکانات

116 متر 3 خواب فول امکانات

2 روز پیش در بهداشت

متراژ
116
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏163,793,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فوق العاده خوش نقشه