تائید
فروش مسکونیآپارتمان116 متر/سنددار/پارکینگ/حجاب

116 متر/سنددار/پارکینگ/حجاب

14 ساعت پیش در امامیّه

متراژ
116
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,931,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
درود پورایمانی هستم مشاور املاک

واحد واقع در نزدیکی موج های ابی

مجتمع دوبلوکه\هر بلوک 6 واحد
خونه دارای پارکینگ مسقف بدون مزاحمت
نورگیر دو طرفه

مدارک سند کامل و اماده انتقال

●کارگزاری املاک میهن ●
*پورایمانی*