تائید
فروش مسکونیآپارتمان116متر/2خواب/ویو ابدی

116متر/2خواب/ویو ابدی

1 روز پیش در شاهین

متراژ
116
ساخت
1397
قیمت کل
‏29,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❗فوری فوری
❗مالک 100%فروشنده
❗فایل کاملا شخصی و بدون مشابه از لحاظ نور و نقشه و قیمت
⭕کلید نزد مشاور میباشد⭕
⬅️الویت با اولین بازدید
_____________________________________
✔️116متز
✔️طبقه6
✔️سالن پرده خور رو به آفتاب
✔️ویو کل تهران ✔️بدون مشرف
✔️2خواب 14 متری
✔️چیدمان 2 دست مبل
✔️بدون 1 ریال خرج
✔️فول امکانات
✔️کم واحد
✔️بدون دیوار مشترک
✔️2 مخزن آب
✔️پارکینگ مهمان
✔️انباری 5متری
✔️ساختمان مجهز به ژنراتور برق
_____________________________________
⚡کارشناس و مشاور منطقه دهقانی
⚡بازدید آزاد