ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
116متر 3خواب نوساز پونک یک ماه دیگه تحویل تکواحدی
116متر 3خواب نوساز پونک یک ماه دیگه تحویل تکواحدی
19 ساعت پیش در سردار جنگل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
116
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
41,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
355,172,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅️116 متر نوساز کلید نخورده
✅️3 خواب
✅️پارکینگ آسانسور انباری بالکن
✅️نورگیر عالی (پنجره های قدی)
✅️تک واحدی بدون هیچ دیوار مشترکی
✅️نقشه مربع قابل چیدمان
✅️سیستم هوشمند (کنترل خانه از راه دور)
✅️مشاعات بی نظیر
✅️موتور آسانسور ایتالیایی (درب های آسانسور خارجی)
✅️سند تک برگ
✅️مشاور:آزاد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت