تائید
فروش مسکونیآپارتمان116متر/تکواحدی/ فول امکانات/املاک مرادی/ شیخ هادی

116متر/تکواحدی/ فول امکانات/املاک مرادی/ شیخ هادی

1 روز پیش در شیخ هادی

متراژ
116
ساخت
1405
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏189,655,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅ فروش آپارتمان 116 متری / تکواحدی /
✅ نوساز / کلید نخورده / شخصی ساز
✅ فروشنده صدرصد / طبقه پنجم با آسانسور /
✅ اتاق خواب های بزرگ و جادار / کمد دیواری های بزرگ
✅ تراس و نورگیر دارد
✅ آماده تحویل میباشد
مشاور املاک مرادی
مشاور منطقه و دوست شما « سعید»